פינוי אגרנות כפייתית

פינוי אגרנות כפייתית הוא שירות מורכב במיוחד, גם מבחינה טכנית ובפרט בהיבט האנושי. הכמויות העצומות של החפצים שמצטברות בדירה של אגרן כפייתי, תנאי התברואה הירודים והקושי המובן של האדם לשתף פעולה עם התהליך מייצרים אתגר משמעותי - ורק חברה עם ניסיון רב שמתמחה בהתנהלות מול אנשים שסובלים מהבעיה הזו יודעת לספק מענה מתאים.

שי פינוי דירה - מומחים לאגרנות כפייתית

פינוי דירה של אגרנים כפייתיים הוא תחום שחברת שי פינוי דירה הפכה למומחית בו לאורך השנים ועל בסיס למידה מעמיקה שלו.

הבקיאות שלנו מובילה לכך שאנחנו לא "רק" מפנים דירות שכל מטר רבוע בהן מכיל ערימות של פריטים שאין בהם תועלת אמיתית, אלא גם מייעצים לרשויות הרווחה, עובדות סוציאליות ועוד גורמים רלוונטיים. בנוסף יש לנו את כל הציוד הדרוש כדי להיכנס לבית שבמקרים רבים מהווה מפגע תברואתי וכלי רכב שמאפשרים פינוי כמויות עצומות של אשפה.

למה אתם צריכים את השירות?

אגרנות כפייתית גורמת לכך שכל החללים בדירה יהיו מלאים עד אפס מקום בעיתונים ישנים, שקיות ניילון, חפצים מאובקים שמעולם לא השתמשו בהם, מזון שפג תוקפו, בגדים מרופטים, רהיטים שקבורים מתחת לאינספור חפצים וממילא כבר אי אפשר להפיק מהם תועלת, ציוד שבור וגם קורי עכביש, חרקים, עובש ועוד אלמנטים שמייצרים נזקים חמורים - ולמעשה לא מאפשרים חיים עם איכות סבירה בדירה.

האגרנות הכפייתית מייצרת גם מפגעי ריח קשים, וקונפליקטים מול השכנים. פינוי אגרנות כפייתית הוא צעד חובה בדרך לאפשור חיים תקינים בנכס וגם חלק בלתי נפרד מההתמודדות (המורכבת מאוד) של האגרן עם המחלה.

באילו מקרים נדרש פינוי אגרנות כפייתית?

היקף התכולה וכמויות האשפה גורמות לכך שהמשפחה או החברים, גם אם הם מגויסים לחלוטין למשימה, לא יוכלו לפנות את הדירה בכוחות עצמם. עוד כדאי לזכור בהקשר זה שאת כל הדברים שמוציאים מהדירה אי אפשר פשוט לזרוק לפחי האשפה בבניין משום שהם יתמלאו לגמרי תוך זמן קצר מאוד, וכמובן שאי אפשר להשאיר שקים זרוקים ברחוב.

רק פינוי מקצועי מאפשר להשלים את המלאכה התובענית בפרק זמן קצר, ובעצם ליצור בסיס לריפוי אמיתי.

איך מזמינים את השירות?

יוצרים קשר עם שי פינוי דירה - באמצעות הטופס באתר או ישירות בטלפון - ואנחנו מגיעים בהקדם כדי לבחון את המצב בדירה ולספק לכם הצעת מחיר כולל לו"ז - כך שתדעו בדיוק מתי יסתיים הסיוט. את הפינוי עצמו נבצע באופן שלא יהווה מטרד לשכנים ומבלי ללכלך מרחבים משותפים או את הסביבה, והכי חשוב, ברגישות מוחלטת עם האגרן עצמו. אנחנו מתחייבים על העברת כל החפצים לאתרים מורשים בלבד, ואם במקרה ישנם פריטים שעוד אפשר להשתמש בהם ותרצו לתרום אותם - נסייע לכם לממש את היוזמה הנאה.

פנו אל שי פינוי דירה להזמנת פינוי אגרנות כפייתית

ובמידת הצורך תקבלו מאיתנו שירותים משלימים ובהם ניקוי, חיטוי, הדברה וגם שיפוצים קטנים כדי שהדירה תחזור להיות מקום שנוח ונעים לחיות בו.

Call Now Buttonהתקשרו לשי
גלילה לראש העמוד
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.